Ve čtvrtek - 31. března - proběhla na 1. stupni naší školy další z již tradičních soutěží - tentokrát výtvarná. Sešli se opět vybraní 3 malíři z každé třídy a snažili se pomocí své fantazie a libovolných výtvarných potřeb ztvárnit nápad na zadané téma. Tím byly tentokrát HRAČKY.

Na vyhodnocení se podílely všechny paní učitelky z 1. stupně. Vítězové tentokrát vyhráli pro svou třídu šablonky a mandaly na vybarvování.

Vítězné obrázky jsou vyvěšené v prosklených skříňkách v přízemí naší školy.

• 1. třídy: Štěpán Poláček - 1.C, Diviš Vlček - 1.A, Natálka Krchňáková - 1.D

• 2. třídy: Kristýnka Vajnerová - 2.C, Matyáš Miškuf - 2.A, Karolínka Štrancová - 2.C

• 3. třídy: Natálka Krejčíková - 3.D, Šárka Horáková - 3.C, Žofinka Zburníková - 3.A

• 4. třídy: Anička Urbanová - 3.B, Vladanka Komisarenko - 3.A, Kristýnka Scheuflerová - 4.C