Toto čtvrteční listopadové odpoledne patřilo dalšímu ročníku školní pěvecké přehlídky "Zpívá celá škola". Sešli se zpěváci a zpěvačky z téměř všech tříd 1. stupně. Letos jsme přivítali také několik rodinných zástupců, kteří přišli podpořit  účinkující. Obecenstvo si i tento rok poslechlo písně nejrůznějších žánrů - od lidových, přes trampské až po populární. Všechny byly zazpívané s velikou chutí - a co více - letos obzvlášť na vysoké úrovni.


Porotu tvořily již tradičně zástupci 5. tříd - tentokrát dívky z 5.A, B i C. Ty se velmi pečlivě snažily, aby co nejzodpovědněji vybraly ze sálu plného vítězů ještě tři nejlepší z každého ročníku a ti vyzpívali pro svou třídu sáček barevných "drahokamů". Každý účastník si však odnesl pamětní list a malý osobní dáreček pro štěstí.


Rozezpívané odpoledne bylo plné dobré nálady a zde si můžete přečíst jména těch nejoceněnějších:

1. ročník
  • Viki Jeníčková - 1.B, Jirka Zástěra - 1.C a Anička Pavelková - 1.E
2. ročník
  • Elenka Pexidrová - 2.A, Karolínka Hrnková - 2.B a Kristýnka Vajnerová - 2.C
3. ročník
  • Lucka Linhartová - 3.D, Viki Hačecká - 3.B a Anastasia Davydova - 3.C
4. ročník
  • Anička Urbanová - 4.B, Sofinka Turnská - 4.C a Míša Balounová - 4.D
5. ročník
  • Vojta Bareš - 5.A, Kuba Slezák - 4.C a Ilonka Kostko - 5.A