Hned dvě sychravá podzimní odpoledne prozářily na naší škole písničky. Děti z 1. stupně se přišly pochlubit svým pěveckým uměním. První odpoledne patřilo jednotlivcům, druhé potom hudebním skupinám. Zazněly písničky různých žánrů - lidové, umělé sborové, trampské i populární hudby - ale všechny měly jedno společné. Bylo to opravdové "nasazení" ve snaze o co nejlepší představení.

Na vše dohlížela odborná porota, kterou již tradičně tvořily děti z 5. tříd. A protože u nás jde hlavně o předvedení svého umění, ani porota nevyhlašuje místa umístění zpěváků. Přesto si někteří zasloužili zvláštní ocenění a malý dáreček pro celou svou třídu. Byli to:

Zpívá celá škola

1. třídy: Simonka Králová - 1.C, Lucinka Linhartová - 1.D, Natálka Lesová - 1.D

2. třídy: Emička Balková - 1.B, Mařenka Brčáková - 1.B, Ella Shippová - 1.C

3. třídy: Adélka Jurčíková - 3.B, Viki Narovcová - 3.C, Karolínka Šmejkalová - 3.C

4. třídy: Anička Linhartová - 4.A, Verča Mišoňová - 4.A, Markétka Novotná - 4.B

5. třídy: Kryštof Kybal - 5.A, Marie Slezáková - 5.A, Pavlína Kroužková - 5.C

Zpívám, zpíváš, zpíváme

1. třídy: Eliška Železníková + Anetka Mrázková - 1.A, Sbor - 1.B, Sbor s klavírním doprovodem - 1.C

2. třídy: Betynka Havránková + Anička Urbanová - 2.B

3. třídy: Nela Znamenáčková + Viktorie Polmová + Linda Kuntošová + Vilém Kuntoš - 3.A, Adélka Jurčíková + Monička Sobotková + Kačka Moždíková - 3.B, Jan Vlček + Karolína Šmejkalová + Natálie Klinderová + Sofie Siebertová - 3.C

4. třídy: Anička Linhartová + Lucka Havránková - 4.A,Alžběta Jindráková + Markéta Novotná - 4.B, Eva Lisová + Karolína Buchalová + Alexandra Ksandrová + Nikkola Šimanovská - 4.C

5. třídy: Míša Tupá + Lucka Škardová + Adéla Fenyková + Zuzka Pekárková + Agáta Nováková + Sofia Michaličková - 5.A, Lenka Hronová + Marie Dlezáková - 5.C, Sbor - 5.C