Letošní školní rok jsme otevřeli poněkud netradičně hudební přehlídkou "Hraje celá škola". I když většinou hudební nástroje školní rok uzavírají, naši malí muzikanti dokázali, že jsou připraveni vždy. A tak odpoledne plynulo za příjemných tónů různých hudebních nástrojů - houslí, zobcových i příčných fléten, kytar, violoncella i klavíru.

Na vše dohlížela dvoučlenná porota zkušených "páťaček", která pečlivě vybírala ze všech předvedených hudebních produkcí ty nejlepší. Bylo to velmi těžké, protože všichni muzikanti byli velmi šikovní a do svého vystoupení dali vše, co uměli.

Zvláštní ocenění dostali:

1. třídy

Marta Ecková - 1.C; Šárka Horáková - 1.C; Lucka Linhartová - 1.D

2. třídy

Tánička Vlčková - 2.A; Ivan Merkulov - 2.B; Terka Grygarová - 2.B

3. třídy

Viki Narovcová - 3.C

4. třídy

Anna Linhartová - 4.A; Markéta Novotná - 4.B; Bětka Jindráková - 4.B

5. třídy

Kristýna Mešková + Zuzana Pekárková + Agáta Nováková - 5.A; Marie Slezáková - 5.C; Anna Stará - 5.C