S jednodenním předstihem, tedy již ve čtvrtek, se rozdávalo vysvědčení na Základní škole Burešova v Praze 8. Hned v devíti třídách budou mít na tento den sparťanskou vzpomínku. Radek Philipp, Petr Gřegořek a Vladimír Sičák

totiž obstarali svou přítomností speciální chvíle pro tamní osazenstvo. „Když jsem vysvědčení předával, koukal jsem na známky a musím říct, že někteří si vedli hodně slušně,“ hodnotil prospěch Radek Philipp.

Akce, která se konala i minulý rok, tehdy za přítomnosti Petra Tenkráta a Lukáše Žálčíka, opět pozvedla náladu prakticky v celé škole. „Já jsem byl rozdávat u menších dětí a už na chodbách jsem viděl, jakou mají radost. Možná to ale bylo spíš tím, že už se těšily na prázdniny,“ usmíval se Vladimír Sičák. V jedné ze tříd se dokonce hráči slavnostně podepsali na vstupní dveře, které byly kompletně namalovány sparťanskou trikolórou.