Se zpěvem

Říká se, že s úsměvem, jde všechno líp. My jsme si odpoledne - 7. ledna - vykouzlili takové úsměvy pomocí písniček.  Po první pěvecké přehlídce se uskutečnila druhá, ale tentokrát se zúčastnily celé pěvecké skupiny z jednotlivých tříd prvního stupně. A že o takto vyčarovaný úsměv je velký zájem, o tom svědčí účast téměř stovky zpěváků z 1. stupně.

Zazněly opět písničky nejrůznějších žánrů. Dařilo se všem, ale porota přeci jen udělila několika skupinám čestné uznání. Všichni zpěváci si odnesli pamětní list a lízátko a ti ocenění obdrželi ještě diplom a malou hru do svých tříd.

V odborné porotě zasedly zkušené zpěvačky z 5. tříd.

A které písně tedy ocenily čestným uznáním?

1. ročník

 • "Beruška" - 1. B

 • "Já mám koně" - 1. C

 • "Řeč zvířat" - 1. D

2. ročník

 • "Citrónky" - 2. A

 • "Rolničky" - 2. B

 • "Na tom bošileckym mostku" - 2. C

3. ročník

 • "Když panna Maria" - 3. B

 • "Statistika" - 3. C

4. ročník

 • "Široký, hluboký" - 4. A

 • "Nám se stalo něco překrásného" - 4. C

5. ročník

 • "Bláznova ukolébavka" - 5. A

 • "Bláznova ukolébavka" - 5. B

 • "Pátá" - 5. B

 • zvl. ocenění - anglická píseň - 5. C