Odpoledne s písničkou

29. října se uskutečnil další ročník pěvecké přehlídky "Zpívá celá škola". Letos byla účast opravdu veliká - zúčastnili se zpěváci ze všech tříd 1. stupně. Písničky velmi různých žánrů měly jedno společné. Byly zpívány s chutí a všem se podařilo proslunit náladu tohoto sychravě mrazivého odpoledne.

Do poroty usedly 3 již zkušené soutěžící a vystupující v různých školních soutěžích a přehlídkách. Tyto dívky z 5. tříd velmi zodpovědně a odborně plnily svou úlohu a snažily se v přehlídce výborných zpěváčků najít ty nejlepší.

A kdo si do své třídy odnesl malou odměnu?

 

1. ročník

 • Albert Kulawiec - 1. b

 • Ella Shippová - 1. c

 • Sandra Volcová - 1. d

2. ročník

 • Adélka Jurčíková - 2. b

 • Jakub Slezák - 2. c

 • Honza Vlček - 2. c

3. ročník

 • Markéta Novotná - 3. b

 • Alžběta Jindráková - 3. b

 • David Shipp - 3. c

4. ročník

 • Marie Husková  4. b

 • Marie Slezáková - 4. c

 • Pavlína Kroužková - 4. c

5. ročník

 • Barbora Chalupová - 5. a

 • Sofie Kulawiecová - 5. b

 • Elizavěta Pizhová - 5. c