VÁNOČNÍ JARMARK NA ZŠ BUREŠOVA

Ve čtvrtek 24. listopadu 2011 proběhl na ZŠ Burešova tradiční Vánoční jarmark. Atrium školy se na celé odpoledne proměnilo v živé tržiště s nádherně vyzdobenými stánky prodchnutými vánoční atmosférou. Role prodavačů se ochotně ujali žáci prvního i druhého stupně, kteří návštěvníkům nabízeli své ručně zhotovené výrobky.

Rodiče, prarodiče, ale i ostatní návštěvníci si odnášeli z jarmarku adventní věnce, svícny, vánoční ozdoby z malých květináčů i ze včelího vosku, malované hrníčky, korálky, šperky z fimo hmoty, kalendáře a další milé drobnosti. Adventní atmosféru vykouzlily neodolatelně voňavé perníčky a malé vánočky, o něž byl mezi návštěvníky velký zájem. Sálem rezonovaly známé vánoční melodie zazpívané našimi žáky v češtině, angličtině, němčině i francouzštině.

Děkujeme všem, kteří na náš jarmark zavítali a vychutnali si společně s námi kouzelnou předvánoční atmosféru. Věříme, že vás dárky zhotovené našimi dětmi zahřály u srdce, protože vězte, že byly vyrobeny s láskou.

 

Полицейскую собаку стибрят из-под носа у сыщика.

Но для жителей прерии нетрудно преодолеть это расстояние за два часа они мчатся так, словно гонятся за лисой или оленем.

Я обшаривал каждый уголок, обходил каждое дерево, забирался в кусты и в заросли тростника, а когда "Ричард Длинные Руки - воин Господа" вспыхивали зарницы, осматривал землю, отыскивая следы.

Но это не были ее последние слова.

Он держал себя спокойно и сдержанно, словно "Знаменитые Стрельцы" ожидал нас.

Несмотря на то что оба отряда выехали из одного и того же места и в одном и том же направлении, между всадниками этих отрядов не было ничего общего.