Zpíváme s radostí

20. října proběhla školní pěvecká přehlídka "Zpívá celá škola". Z téměř každé třídy 1. stupně zde vystoupili tři zpěváci či zpěvačky. Zazněly písně nejrůznějších žánrů - lidové, trampské, populární, ... Všichni zúčastnění zpívali s radostí. Na organizaci přehlídky se podílely tři zástupkyně z kulturní komise žákovského parlamentu. Vzaly si na starost zodpovědnou práci poroty a zhostily se jí výborně.

I když se dařilo všem, porota ocenila v každém ročníku 3 nejlepší a ti vyhráli malou pozornost pro svou třídu.

1. ročník

 • Kája Skalský - 1. A

 • Viktorka Polmová - 1. A

 • Adélka Jurčíková - 1. B

2. ročník

 • Markétka Novotná - 2. B

 • Alžbětka Jindráková - 2. B

 • Davídek Shipp - 2. C

3. ročník

 • Kryštof Kybal - 3. A

 • Tomáš Urban - 3. C

 • David Piják - 3. C

4. ročník

 • Vanesa Vyskočilová - 4. B

 • Lenka Přibylová - 4. B

 • Diana Bergerová - 4. C

5. ročník

 • Lucka Biskupová - 5. B

 • Bára Svobodová - 5. C

 • Iva Končoková - 5. C