Vedení školy:

ředitel školy Mgr. Bc. Ivo Mlejnecký
zástupkyně ředitele Ing. Dana Palátová (statutární zástupce ředitele školy)
PaedDr. Renata Hochová  (výchovná poradkyně, speciální pedagožka)
Mgr. Zdenka Vinařová  (školní metodička prevence)

Třídní učitelé:

1. A

Bc. Dominika Škrabalová

6. A

Mgr. Klára Zoubková

1. B

Bc. Linda Tesaříková

6. B

Mgr. Lenka Vyorálková

1. C

Mgr. Lucie Hejhalová

6. C

Mgr. Hana Šulová

1. D

Jana Šedivá


 

1. E

Ing. Dana Beranová (podle § 38    - pro žáky v zahraniční škole)

 

2. A

Dana Froňková

7. A

Mgr. David Jaroš

2. B

Mgr. Alice Plantová

7. B

Mgr. Štěpánka Pekárková

2. C

Mgr. Petra Neumannová

7. C

Mgr. Blanka Nejedlá

2. D

Mgr. Eva Vášová


 

2. E

Silvie Veličková


 

3. A

Mgr. Stanislava Vocelová

8. A

Mgr. Hana Vodová

3. B

Bc. Silvie Kopečková

8. B

Mgr. Marta Stuchlíková

3. C

Mgr. Lada Lupínková

8. C

Mgr. Iva Zmeškalová

3. D

Renáta Jahodová


 

4. A

Ing. Dana Kubátová

9. A

Mgr. Marie Štemberová

4. B

Mgr. Jana Jurčíková

9. B

Mgr. Vladimíra Hyklová

4. C

Mgr. Michaela Pavlíková, DiS.

 

4. D

Mgr. Šárka Nedbalová

 

5. A

Mgr. Lucie Jägrová

5. B

Mgr. Ivana Kuncová

5. C

Pavla Weishäuplová

5. D

Ing. Tereza Vilímová


 

Netřídní učitelé:

Mgr. Mária Adamcová

Tereza Hanusová

Tomáš Hynek

Mgr. Kateřina Jánošíková

Roman Jaroš

Mgr. Ludmila Ječná

Mgr. Richard Linhart

RNDr. Naděžda Pekařová

PhDr. Michal Sebera

Mgr. Jaroslava Švestková

Kristýna Waldhauserová

Asistentky pedagogů:

Mgr. Vendula Bílková (6. A)
Veronika Černošková, DiS (1. A)
Ing. Jitka Drbohlavová (3. D)
Veronika Kanzelsbergerová (4. B)
Mgr. Monika Kulhavá (4. D)
Ludmila Neumajerová (1. C)
Zuzana Slabá (3. A)
Martina Vorlová (5. A, 6. C)

Vychovatelky Školní družiny:

Dagmar Tomašíková - vedoucí vychovatelka
Anna Rauschová - zastupující vedoucí vychovatelka
Zdeňka Fialová
Romana Hauzrová
Tomáš Hynek
Věra Koutová
Simona Kůrková
Ludmila Neumajerová
Jarmila Olšinová
Jarmila Tomešková
Martina Topolová
Zuzana Slabá
Andrea Ševčíková
Martina Vorlová

Pracovníci školního klubu:

Bc. David Jaroš

Tomáš Hynek

Provozní zaměstnanci:

Ekonom školy Jaroslava Tučková
Mzdová účetní, personalistka Vladimíra Hoferková
Účetní Mgr. Michal Krátký
Hospodářka školy Dagmar Vlachová
Administrativní pracovnice Květa Krulichová
Školník Zdeněk Šerák
Pomocník školníka
Šatnářky Jana Hoferiková
Jana Kováčová
Uklízečky Věra Jindrová
Dana Levorová
Květoslava Pavluvová
Alžběta Siváková
Eshref Emine Ramadan

Pracovníci školní jídelny:

Vedoucí ŠJ Hana Astlová
Hospodářka ŠJ Zdenka Šinková 
Vedoucí kuchařka Kateřina Fejtová
Kuchařky

Monika Kastnerová
Kateřina Lebedová
Romana Leignerová
Jana Maudrová 
Marie Moserová
Petra Nováková
Eva Přibylová
Pavla Rýznarová
Eva Nádějová
Dominika Pokorná

Uklízečka Jaroslava Hromasová