Doufáme v brzké předání přístřešku na cyklostojany škole a tím i jeho „oficiální“ zprovoznění. Aby ho všichni zájemci hned poté mohli využívat, doporučujeme:

 

  1. žákům, kteří mají v držení čip na obědy, aby využili nabídky a ve vymezeném čase (žáky vyzve TU) zašli s čipem za pí Krulichovou, aby jim bezplatně aktivovala funkci otvírání dveří u přístřešku;
  2. rodičům, kteří mají druhý čip na otvírání závory u vjezdu do areálu, aby se mailem obrátili na pí Krulichovou Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , aby jim bezplatně rozšířila funkci čipu o otvírání přístřešku (s čipem za ní fyzicky jít nemusí);
  3. rodičům, jejichž děti nemají čip na obědy, nebo tento čip nechávají u pí vychovatelky (zejména 1. ročník), aby požádali formulářem o vydání nového čipu (proti záloze 115 Kč), formulář žádosti naleznete v nabídce Základní dokumenty a další info/Formuláře, lze ho doručit písemně nebo mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

6. 9. 2018

Ivo Mlejnecký

ředitel školy

6.