V úterý a ve čtvrtek - 6. a 8. března - se ve školní knihovně sešli nejlepší recitátoři a recitátorky 1. stupně, aby se podělili o své letošní básně i prózy. Úroveň obou kategorií byla v letošním roce opravdu vynikající - všichni předvedli své umění na úrovni. Za zmínku určitě stojí i to, že se všichni nesoustředili jen na sebe, ale vychutnávali si také úspěchy ostatních a přáli jim je.

I tentokrát však bylo potřeba vybrat ty nejúspěšnější. Byli to:


1. kategorie

  • Jirka Zástěra - 3.C - s postupem do obvodního kola
  • Šárka Tůmová - 3.D - s postupem do obvodního kola
  • Lukáš Klojda - 2.B

2. kategorie

  • Barunka Skalská - 4.A - s postupem do obvodního kola
  • Johanka Chytková - 5.B - s postupem do obvodního kola
  • Lucka Linhartová - 5.D

Všem vítězům blahopřejeme a postupujícím do obvodního kola držíme palce!