Upozorňujeme všechny, že končí zkušební zkrácený provoz a závory na vjezdu do areálu školy budou od 15. 1. 2018 zavírány celodenně.

Držitelům Povolení k vjezdu (a čipů) doporučuji průběžně si hlídat platnost. Případné prodloužení nebo změny časů Povolení, dotazy či technické problémy řešte s pí Krulichovou na mailu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Noví zájemci o Povolení - rodiče žáků školy, trenéři nájemců (nikoliv samostatní cvičenci apod.) - viz informace na

http://www.zsburesova.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=332&Itemid=256 .

Pro ostatní stále platí zákaz vjezdu (platná dopravní značka je u brány již několik let). Důvodem je omezený počet parkovacích míst a nutnost zajistit bezpečnost v areálu pro žáky, personál, nájemce i veřejnost, která k nám chodí cvičit.

 

9. 1. 2018
Ivo Mlejnecký, ředitel školy