Vážení rodiče - zákonní zástupci žáků ZŠ Burešova,
hodláme navázat na předchozí preventivní koordinované akce proti výskytu vší. Ve třídách, kde s tím rodiče vyslovili souhlas (tj. tam, kde souhlas odmítli maximálně dvoje rodiče), bude v prvním lednovém týdnu proveden pedikulózní filtr. Dovolujeme si vás proto vyzvat, abyste i vy všichni hned na začátku roku prohlédli dětem vlasy a v případě nálezu parazity neprodleně odstranili. Přestože výskyt vší bývá ve školách obvykle rozšířen zejména u menších dětí, výskyt může být všude a byli bychom rádi, kdybyste naši výzvu vyslyšeli bez ohledu na ročník, do kterého vaše dítě chodí.

22. 12. 2017                                                                                       Ivo Mlejnecký, řed. školy