Po pěvecké přehlídce jednotlivců následovala další přehlídka - tentokrát pěveckých skupin. Konala se ve dvou odpoledních. Z každé třídy vystupovaly až 3 "soubory", které předvedly postupně zpracování písní různých žánrů - od lidových, přes trampské až po populární. Některé zazněly dokonce s vlastním hudebním doprovodem či dramatickým ztvárněním, uši všech pohladil i krásný dvojhlas. Na vše dohlížela a velmi kvalitně hodnotila porota, která byla - jako již tradičně - složena ze zkušených účinkujících 5. tříd. Každý účastník si opět odnesl pamětní list a sladkou odměnu, ti nejúspěšnější vyzpívali ještě blýskavou odměnu pro svou třídu. A byli to zpěváci s těmito písněmi:

1.třídy: "Podzime, podzime" - 1.B, "Když jsem já sloužil" - 1.C a "Ježibaba s ježibabou" - 1.D

2.třídy: "Nafrněná" - 2.A, "Naše Maryna" - 2.B a "Hrály dudy" - 2.C

3.třídy: "Jak jsi krásné" - 3.B, "Skřítkové, dělníci" - 3.C a "Jižní eskadrona" - 3.E

4.třídy: "Hledání" - 4.A, "Nám se stalo něco překrásného" - 4.C a "Hlídač krav" - 4.C

5.třídy: "Beskyde, Beskyde" - 5.B, "Tři kříže" - 5.C a "Jablko" - 5.D

Všem moc blahopřejeme!