A máme tu nový školní rok a už i první školní soutěžní přehlídku - "Zpívá celá škola". Dvě vskutku již mlhavá odpoledne se doslova rozzářila milým zpěvem. Musíme letos obzvlášť pochválit výběr písniček i jejich vynikající interpretaci. Všichni zpěváci i zpěvačky si odnesli pamětní list a osobní dáreček "pro štěstí". Navíc porota - zkušené zpěvačky z 5. tříd - vybrala i trojici nej nej z každého ročníku... . Ti vyzpívali ještě malý blýskavý dárek pro celou třídu.

A byli to:

1. ročník:

Kristýnka Urbanová (1.A), Štěpánek Tuček (1.B) a Mája Hübnerová (1.B)

2. ročník

Eliška Martincová (2.A), Helenka Froňková (2.B) a Marianka Pexidrová (2.B)

3. ročník

Viktorka Jeníčková (3.B), Nelinka Niewaldová (3.C) a Anička Pavelková (3.E)

4. ročník

Elenka Pexidrová (4.A), Adam Setzer (4.C) a Tonička Dejlová (4.D)

5. ročník

Viki Hačecká (5.B), Marta Ecková (5.C) a Lucka Linhartová (5.D)

Všem ještě jednou BLAHOPŘEJEME!

Fotky z přehlídky najdete ve fotogalerii.