13.9.2017 - Také dnes jsou do fotogalerie přidané nové fotografie.

Aktuální zprávy zde a nové fotografie ve fotogalerii!!!

Letos nám sice na zážitkáči moc nesvítí sluníčko, ale počasí je i bez toho celkem v pohodě.V sobotu dopoledne probíhaly programy pod vedením třídních učitelů, odpoledne děti začaly hrát etapovou hru na téma starých řeckých bájí a pověstí. Nejdřív zhlédly klip, který je do hry uvedl a pak už začala první etapa. V neděli jme byli na pěším výletě - někdo šel do Kamýku nad Vltavou, někdo do Příčov ke zřícenině mlýna a někteří se vydali do Sedlčan. Cestou zpět většinu zastihl deštík, ale nešlo o nic nepřekonatelného. Večer se deváťáci chystali na další den - připravovali si své živnosti, ostatní měli možnost si vybrat jeden ze dvou promítaných filmů.V pondělí dopoledne se rekreační středisko změnilo na centrum služeb. Šesťáci, sedmáci a osmáci dostali "peníze" a vydali se je utrácet. Deváťáci  si letos zřídili kadeřnictví, nehtové studio, věštírnu, prodejnu kouzelnických hůlek, tetovací studia, nechyběla ani taxislužba, pletení copánků, masáže, kreslení portrétů, kurzy fotbalu, ....Odpoledne se všichni vydali na plavbu spolu s Odysseem  v rámci etapové hry a večer šesťáci a sedmáci prožili bezva chvíle, když předváděli vystoupení v  programu Tvoje tvář má známý hlas. Vyhrála  7. C, ale i ostatním třídám se to moc povedlo. Dnes (v úterý) dopoledne opět probíhaly programy po třídách, odpoledne následovala další etapa (děti musely napnout mozkové závity, pocvičit paměť, tělo i postřeh) a večer se těšíme na osmácké a deváťácké vystoupení v rámci pořadu Tvoje tvář má známý hlas.Ve středisku si děti mohou zahrát živý fotbálek, minigolf, vyzkoušet zdatnost v lanovém miniparku, okouknout minizoo (klokana, prasátka,...), ... I když je zde hodně mininabídek, každý si to tady může (když chce) užít maximálně.


Další fotografie najdete ve fotogalerii.

Všichni dorazili v pořádku na místo. Už se ubytovali a vyrazili po okolí.