Žadatele o čipy na ovládání závor u vjezdu do areálu školy si dovolujeme požádat o trpělivost, dořešuje se ještě problém s ovládacím SW. Závory neplánujeme používat (zavírat) dříve, než si budou žadatelé moci čipy převzít. Pokud někdo potřebujete vjíždět do areálu jen příležitostně (sběr papíru, s kufrem dítěte odjíždějícího na školu v přírodě apod.), o čipy nežádejte, otevření bude v těchto situacích zajištěno jinak (dočasně závory fixované nahoru nebo dálkové otvírání po zazvonění na příslušnou osobu). Děti, které chodí na obědy a jejichž rodiče již mají Povolení k vjezdu, budou mít svoje „obědové“ čipy aktivovány k otvírání závor v příslušné časy automaticky, u nich nemusíte o nic žádat. Zájemci o převzetí dalšího čipu musí kromě úhrady vratné kauce 115 Kč osobně podepsat „Prohlášení“, ve kterém se zavazují čip chránit před zneužitím, berou na vědomí, že vjezd a parkování v areálu školy mají na vlastní nebezpečí atp. Pokud chce někdo pro vjezd další dva čipy (mimo dětského), musí mít dvě Povolení – obě na konkrétní vozidla. Agendu čipů ovládajících závoru má na starosti pí Krulichová, komunikaci s ní prosíme veďte především přes mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

11. 9. 2017

Ivo Mlejnecký, řed. školy