Začátek března patřil již tradičně přehlídce nejlepších recitátorů 1. stupně naší školy. Téměř z každé třídy 2. - 5. ročníku se sešli tři recitátoři, aby ostatním předvedli své umění a potěšili sebe i okolí pěknými texty. Vyslechli jsme básně i úryvky z několika próz. Všichni byli pochváleni zvláště za vynikající výběr textů a za plné nasazení při svém výkonu. Užili jsme si pěkné chvilky a na závěr byli vyhlášeni nejlepší recitátoři.

 

1. kategorie

  • Viktorka Jeníčková - 2.B;  Jirka Zástěra - 2.C
  • postupující do obvodního kola: Barborka Skalská - 3.A;  Elenka Pexidrová - 3.A

2. kategorie

  • Viktor Innemann - 5.A;  Barunka Pečová - 5.B
  • postupující do obvodního kola: Lucinka Linhartová - 4.D;  Johanka Chytková - 4.B

 

Blahopřejeme a držíme palce do obvodního kola Pražského poetického setkání!