Hned dva pondělky se nám podařilo do školy přivolat pohodovou náladu, i když za okny se už zamračeně hlásil podzim. 17. a 24. října proběhla školní pěvecká přehlídka ZPÍVÁ CELÁ ŠKOLA.

Sólisté a sólistky z 1. - 5. tříd se přišli s ostatními podělit o své umění a bylo opravdu o co. Letošní ročník naší tradiční přehlídky měl opravdu nezvykle vysokou úroveň. V porotách zasedli zkušení zpěváci a zpěvačky z 5. tříd a velmi zodpovědně se zhostili své úlohy - vybrat z těch výborných 3 vynikající z každého ročníku.

Na památku si všichni účastníci dnešního dne odnesli pamětní list a malou sladkost a ti "nej..." vyzpívali pro svou třídu ještě trošku blýskavých pozlátek na vyrábění.

A kteří to byli?

1. ročník: Helenka Froňková - 1.B, Johanka Matyášová - 1.C, Eliška Merunková - 1.C

2. ročník: Viktorka Jeníčková - 2.B, Anička Pavelková - 2.E, Kamilka Příborská - 2.E

3. ročník: Elenka Pexidrová - 3.A, Kristýnka Vajnerová - 3.C, Tonička Dejlová - 3.D