Měsíční plán - prosinec 2019


2. pondělí

4. – 6. hodina

Prevence – 8. C

Divadlo Spejbla a Hurvínka – 2. C

3. úterý

1. – 4. hodina

9.00

Prevence – 5. D

Knihovna – Josef Čapek – 2. A

4. středa

1. – 4. hodina

8.00 – 12.30

 

1., 2., 4., 5. hod.

Pořad o Wintonových dětech – 9. roč.

Národní zemědělské muzeum – Drak Yrav Yvolrak – 4. A,D

Basketbal – dívky – ZŠ Na Šutce – 8. – 9. tř.

Andělský den – 3. třídy

5. čtvrtek

 

1. – 4. hodina

Basketbal – chlapci – ZŠ Na Šutce – 8. – 9. tř.

Pořad o Wintonových dětech – vybraní žáci 8. roč.

Mikuláš - od 9. tříd pro 1. stupeň

6. pátek

8.00 – 11.40

8.00 – 10.00

Návštěva Staroměstské radnice a Staroměstského náměstí – 1. D

Ďáblický les – Vánoce pro zvířátka – 3. B

9. pondělí

1. – 4. hodina

Prevence – 7. B

Ekologický program – 1. A,B,C,D

10. úterý

1. – 4. hodina

9.00

10.15

Prevence – 5. C

Knihovna – Josef Čapek – 2. C

Knihovna – Josef Čapek – 2. D

11. středa

 

8.00

10.00 – 12.35

Olympiáda AJ

Národní zemědělské muzeum – 2. C

Kostel sv. Terezie – Vánoční program – 3. C,D

12. čtvrtek

8.00

Prezentace SŠ Euroškola Praha – 9. roč.

Vánoční Praha (vycházka) – 3. B

13. pátek

1. – 5. hodina

9.00

4. – 6. hodina

Vánoční výlet do mýdlárny – 5. E, 2. D

Knihovna – Josef Čapek – 2. B

Prevence – 8. B

16. pondělí

8.00 – 12.00

12.00

8.30 – 12.00

Betlémská hvězda – 1. třídy

Betlémská hvězda – 2. třídy - ŠD

Divadlo Metro – Ulice plná kouzel – 3. A,B + 4. D

17. úterý

8.00 – 12.00

8.00 – 12.00

8.00 – 12.00

Divadlo ABC – Lakomá Barka – 1. D

Veltrusy – Vánoce na zámku – 1. A,C

Vánoční exkurze do svíčkárny – 4. C, 6. C

18. středa

8.00 – 12.00

Planetárium – O sluníčku, měsíčku a hvězdičkách – 1. D

19. čtvrtek

1. – 5. hodina

 

7.45 – 12.30

16.30

Jsi on line – 5. třídy (postupně)

Halová kopaná – ZŠ Ústavní – 6. – 9. třídy

Vánoce na statku – 2. A,B

Vánoční dílnička s rodiči – 3. B

20. pátek

9.00

10.15

Vyšehrad - Vánoční koncert – 2. stup.

Vyšehrad - Vánoční koncert – 2. stup.

23. pondělí

 

 

 

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

24. úterý

25. středa

26. čtvrtek

27. pátek

30. pondělí

31. úterý

1. středa

2. čtvrtek

3. pátek